سلام دوستان

پنجمین جشنواره وب ایران شروع شد . اینبار ما هم تو این جشنواره شرکت کردیم و منتظر رای شما هستیم :دی

تو این پست با جشنواره آشنا می شوید و تاثیر این جشنواره در پیشرفت وب سایت های ایرانی را درک می کنید .

لینک ام دیزاینر در جشنواره : کلیک کنید

برای اشنایی با جشنواره به ادامه این پست مراجعه کنید

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در  گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱) معرفی و از آنها تقدیر گردد.
پنجمین جشنواره وب ایران

اهداف جشنواره وب ایران
 

هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران،  تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد.

تاریخچه جشنواره وب ایران

ایده ی جشنواره وب سایت های ایران در اواخر سال ۱۳۸۶ پایه ریزی گردید و در سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران برگزار گردید. سال اول این جشنواره با استقبال خوبی از وب مسترها مواجه شد و در مرحله اولیه تعداد ۵۰ وب سایت توسط داوران انتخاب و به رقابت پرداختند. سال دوم و سوم جشنواره با امکان ثبت نام توسط خود صاحبین و مدیران وب سایت ها با افزایش چشمگیر شرکت کنندگان همراه بود که با اعلام برندگان جشنواره در بازتاب خبری وسیعی در وب سایت ها و وبلاگ های مرتبط مشاهده گردید.

و امسال نیز ام دیزاینر به عنوان سایت آموزش گرافیک و ارائه قالب در جشنواره شرکت کرده و منتظر رای های مطلوب شما کاربران عزیز می باشد :

لینک ام دیزاینر در جشنواره : کلیک کنید